راهنمای شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

راهنمای شارژ کپسول آتش نشانی در تهران
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

آتش‌سوزی همیشه در کمین است و داشتن یک کپسول آتش نشانی کارآمد می‌تواند در جلوگیری از آسیب اموال، جراحات یا حتی تلفات جانی نقش بسیار مؤثری داشته باشد. با این حال، صرف داشتن کپسول آتش نشانی کافی نیست و به همان اندازه مهم است که خاموش‌کننده به طور منظم بازرسی شده و آماده استفاده در مواقع اضطراری باشد. این فرآیند شامل بازرسی دستگاه از نظر آسیب، بررسی فشار و شارژ مجدد است. برای دریافت خدمات شارژ کپسول آتش نشانی، لازم است که از مراکز مجاز و مورد تأیید سازمان آتش نشانی استفاده کنید. اما بهترین مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران کجاست؟ برای دریافت پاسخ این سؤال و بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

معرفی بهترین مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

معرفی بهترین مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

ایمنی در برابر حریق شامل مراحل مختلفی می‌شود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به سرویس و شارژ کپسول‌های آتش نشانی اشاره کنیم. کپسول‌های آتش نشانی در گذشت زمان ممکن است با افت فشار مواجه شوند یا مواد داخل سیلندر تخلیه شود. برای اطمینان از عملکرد صحیح کپسول آتش نشانی در مواقع اضطراری، لازم است که به طور منظم آن‌ها را بازرسی کرده و در صورت نیاز، مجدداً شارژ شوند. اما سؤال مهمی که مطرح می‌شود این است که خدمات شارژ کپسول آتش نشانی را از کجا دریافت کنیم؟

اگر ساکن کلانشهر تهران هستید و نیاز به دریافت خدمات شارژ کپسول آتش نشانی دارید، کارگاه شارژ تدبیر به عنوان یکی از مجهزترین مراکز خدمات شارژ کپسول در کشور آماده ارائه خدمات با نازل‌ترین قیمت به شما شهروندان عزیز است. کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی تدبیر یکی از معدود مراکز مورد تأیید سازمان آتش نشانی برای ارائه خدمات بازرسی، تست فشار و شارژ انواع کپسول آتش نشانی در شهر تهران است.

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر با بیش از دو دهه سابقه درخشان در حوزه واردات و تولید تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی از جمله انواع کپسول آتش نشانی و سیستم‌های اطفا حریق، اقدام به راه‌اندازی کارگاه تخصصی شارژ کپسول آتش نشانی در شهرهای مختلف از جمله کلانشهر تبریز و تهران کرده است. کارگاه شارژ تدبیر همچنین نخستین کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی در داخل کشور است که خود مواد اطفا حریق با کیفیت و کاملاً استاندارد را تولید می‌کند.

شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

کپسول آتش نشانی بیوورسال به عنوان قوی‌ترین ماده اطفا حریق دنیا شناخته می‌شود و با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا، علاوه بر قدرت خاموش‌کنندگی بالا و تأثیرگذاری بر روی انواع مختلف گروه‌های آتش، فاقد هر گونه مواد سمی بوده و به انسان و محیط زیست صدمه وارد نمی‌کند.

گروه تدبیر تنها نماینده رسمی و انحصاری بیوررسال آلمان در ایران است و کپسول آتش نشانی بیوورسال اورجینال تنها تحت عنوان برند تدبیر به بازار عرضه می‌شود. از آنجایی که واردات مواد خاموش‌کننده فوم بیوورسال در انحصار مجموعه تدبیر است، بنابراین کارگاه شارژ تدبیر تنها مرکز مجاز و معتبر ارائه‌دهنده خدمات شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال در داخل کشور و شهر تهران برشمرده می‌شود.

ارائه خدمات شارژ کپسول آتش نشانی به کلیه مناطق تهران

شارژ انواع کپسول آتش نشانی آب و گاز، پودر و گاز، گاز کربنیک (CO2) و بیوورسال در کلیه مناطق شهر تهران یکی از خدماتی است که گروه تولیدی و صنعتی تدبیر برای تأمین ایمنی شهروندان در نظر گرفته است و شما با خیال راحت می‌توانید شارژ کپسول‌های خود را به ما واگذار کنید. در کنار خدمات شارژ کپسول، گروه تدبیر خدمات تست فشار هیدرواستاتیک کپسول‌های آتش نشانی را نیز ارائه می‌دهد. همچنین، لازم به ذکر است که شرکت تدبیر از باکیفیت‌ترین مواد اولیه و کاملاً استاندارد برای شارژ تمامی انواع کپسول استفاده می‌کند.

شارژ کپسول آتش نشانی چیست و چرا مهم است؟

شارژ کپسول آتش نشانی چیست و چرا مهم است؟

کپسول آتش نشانی پس از استفاده، در صورت وجود علائم افت فشار و یا اگر برای مدت طولانی بدون استفاده مانده باشد، لازم است که مجدداً با مواد خاموش‌کننده پر شود و فشار داخل آن دوباره تنظیم گردد که به آن شارژ کپسول آتش نشانی گفته می‌شود. این روش مهم نگهداری از کپسول اطمینان حاصل می‌کند که خاموش‌کننده در مواقع لزوم آماده‌به‌کار بوده و اثرگذاری لازم را داشته باشد.

ممکن است پس از استفاده یا به مرور زمان، ماده خاموش‌کننده داخل کپسول تخلیه شود و فشار داخل سیلندر کاهش یابد. این امر باعث می‌شود که کپسول در مواقع اطفا حریق به درستی عمل نکند و بی‌اثر شود. با شارژ و تنظیم فشار مجدد سیلندر، می‌توان خاموش‌کننده را به وضعیت بهینه آن بازگرداند و آماده استفاده مجدد در مواقع اضطراری آتش‌سوزی کرد.

شارژ کپسول آتش نشانی نه تنها عملکرد بهینه خاموش‌کننده را تضمین می‌کند، بلکه در دراز مدت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز خواهد شد. بدون شک شارژ مجدد کپسول آتش نشانی هزینه بسیار کمتری از خرید یک کپسول جدید دارد. به طور کلی، شارژ مجدد کپسول آتش نشانی یک روش نگهداری حیاتی است که کارایی کپسول را در مواقع اضطراری تضمین می‌کند.

بیشتر بخوانید: ربات آتش نشانی چیست؟

مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در کارگاه تدبیر

مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در کارگاه تدبیر

هدف از شارژ کپسول آتش نشانی، علاوه بر اطمینان از پر بودن کپسول آتش نشانی برای داشتن عملکرد صحیح در زمان آتش‌سوزی، کسب اطمینان از سلامت کپسول و بازرسی قطعات اصلی کپسول نیز است. برای دستیابی به این هدف، مراحل مختلفی در شارژ کپسول آتش نشانی در کارگاه تدبیر دنبال می‌شود که عبارتند از:

  • کاهش فشار و تخلیه کامل خاموش‌کننده
  • جداسازی شیر تخلیه
  • برداشتن و بازرسی قطعات داخلی
  • تمیز کردن و جایگذاری قطعات (و تعویض قطعات در صورت نیاز)
  • جایگذاری دوباره شیر تخلیه
  • پر کردن مواد خاموش‌کننده استاندارد
  • تنظیم فشار خاموش‌کننده با گاز مناسب (نیتروژن یا ازت)
  • تست نشت
  • وزن کردن کپسول
  • نصب برچسب مشخصات شارژ

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین خاموش‌کننده برای بنزین

چگونه از خدمات شارژ کپسول آتش نشانی تدبیر استفاده کنیم؟

زمان ارائه خدمات بازرسی و سرویس کپسول‌های آتش نشانی از جمله شارژ کپسول سالانه یک بار است. این زمان برای کپسول آتش نشانی بیوورسال سه سال است. گروه تولیدی و صنعتی تدبیر به عنوان طراح و مجری ده‌ها پروژه اعلان و اطفا حریق و با تکیه بر دانش و تخصص خود آمادگی دارد تا انواع خدمات ایمنی و آتش نشانی از جمله شارژ و تست هیدرواستاتیک کپسول‌های آتش نشانی را به مشتریان گرانقدر ارائه دهد. برای دریافت این خدمات کافیست که از طریق دکمه زیر با کارشناسان تدبیر تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در تهران طبق نرخ مصوب اتحادیه صنف فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم ایمنی، کلاه و تجهیزات آتش نشانی در سال ۱۴۰۲ به شرح ذیل است:

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز

وزن و نوع کپسولهزینه شارژ هر عدد (تومان)
شارژ کپسول ۱ کیلویی پودر و گاز۸۱.۰۰۰
شارژ کپسول ۲ کیلویی پودر و گاز۱۱۷.۰۰۰
شارژ کپسول ۳ کیلویی پودر و گاز۱۶۳.۰۰۰
شارژ کپسول ۴ کیلویی پودر و گاز۲۱۳.۰۰۰
شارژ کپسول ۶ کیلویی پودر و گاز۲۹۵.۰۰۰
شارژ کپسول ۱۲ کیلویی پودر و گاز۴۸۵.۰۰۰
شارژ کپسول ۲۵ کیلویی پودر و گاز۹۹۹.۰۰۰
شارژ کپسول ۵۰ کیلویی پودر و گاز۱.۹۳۰.۰۰۰
شارژ کپسول ۱۰۰ کیلویی پودر و گاز 3.465.000
شارژ کپسول ۲۵۰ کیلویی پودر و گاز۷.۸۰۴.۰۰۰

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی گاز کربنیک (CO2)

وزن خاموش کنندههزینه شارژ (تومان)
شارژ کپسول ۱ کیلویی CO2
شارژ کپسول ۲ کیلویی CO2۹۸.۵۰۰
شارژ کپسول ۳ کیلویی CO2۱۲۱.۰۰۰
شارژ کپسول ۴ کیلویی CO2۱۴۵.۰۰۰
شارژ کپسول ۵ کیلوییCO2۱۶۳.۵۰۰
شارژ کپسول ۶ کیلویی CO2۲۰۵.۴۰۰
شارژ کپسول ۱۰ کیلویی CO2۲۹۷.۰۰۰
شارژ کپسول ۱۲ کیلویی CO2۳۵۷.۰۰۰
شارژ کپسول ۳۰ کیلویی CO2 747.000

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز

وزن خاموش کنندههزینه شارژ (تومان)
شارژ کپسول ۶ کیلویی آب و فوم۱۶۵.۰۰۰
شارژ کپسول ۱۰ کیلویی آب و فوم۱۹۸.۰۰۰
شارژ کپسول ۵۰ کیلویی آب و فوم 577.500

سؤالات متداول شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

بهترین مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران کجاست؟

کارگاه شارژ تدبیر یکی از معدود مراکز مجاز و معتبر شارژ کپسول آتش نشانی در تهران طبق وندورلیست سازمان آتش نشانی است. برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان تدبیر تماس بگیرید.

شارژ کپسول آتش نشانی چیست و چرا مهم است؟

شارژ کپسول آتش نشانی عبارت است از تنظیم فشار داخل کپسول و پر کردن آن با مواد خاموش‌کننده. شارژ کپسول آتش نشانی برای اطمینان از عملکرد صحیح آن در مواقع اضطراری اهمیت دارد.

هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در تهران چقدر است؟

هزینه شارژ کپسول آتش نشانی بر اساس وزن کپسول و نوع مواد خاموش‌کننده طبق نرخ مصوب اتحادیه صنف فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم ایمنی، کلاه و تجهیزات آتش نشانی تعیین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…