درباره ما

تأمین ایمنی شما؛ رویایی که با تدبیر ما به حقیقت پیوست

نقطه آغاز برای تاسیس گروه تولیدی صنعتی تدبیر، تامین نیاز شرکت‌ها، صنایع و نهادها به کالاها و تجهیزات آتش‌نشانی بود. ما برای آغاز کار، به بررسی بازارهای جهانی و برترین تولید کنندگان این عرصه پرداختیم و نگاه ما تنها بر روی واردات محصولات نبود. ما در این مسیر توانستیم برترین فناوری روز در تولید این تجهیزات را ابتدا وارد و سپس بومی‌سازی کنیم.

گروه تولیدی صنعتی تدبیر در قدم بعد با اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی اقدام به واردات اقلام و تجهیزات آتشنشانی به‌ویژه مواد اطفایی فوق مدرن بیوورسال از کشور آلمان کرده است. تولید انواع محصولات و خاموش کننده ها همچون: کپسول‌های بیوورسال، پودر و گاز، فوم، آب و گاز و سیستم اتوماتیک آیروسل با برندهای تدبیر و آتا از افتخارات این مجموعه است.

شرکت تدبیر علاوه‌بر فروش مستقیم تجهیزات آتش‌نشانی از طریق نمایندگی‌های خود در استان‌ها و مناطق گوناگون کشور و فروش این محصولات از طریق فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی داخلی، توانسته است محصولات خود را به کشورهای همجوار از جمله: آذربایجان، عراق و اقلیم کردستان صادر کند و در بازارهای جهانی نیز حضوری پررنگ داشته است.

برخی محصولات گروه تولیدی صنعتی تدبیر عبارتند از:

  • خاموش کننده بیوورسال
  • انحصاری
  • سیستم های
  • آیروسل تدبیر که
  • باکیفیت‌ترین ژنراتور آیروسل
  • تولید داخل می باشند.
  • پودر و گاز تدبیر
  • آب و گاز تدبیر
  • گاز کربنیک CO2 تدبیر
 

تامین ایمنی ساختمان‌ها و انواع دارایی، یکی از مهم‌ترین نیازهای هر صنعت و کسب‌وکار است. علاوه‌بر این مجموعه‌های مسکونی نیز نیاز به سیستم‌های هوشمند اعلان و اطفا حریق دارند. گروه تولیدی صنعتی تدبیر در این راستا خدماتی باکیفیت را در چندین شاخه و سطح به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با این خدمات آشنا می‌شویم.

 

مشاوره ایمنی و آتشنشانی شهری و صنعتی

هر ساختمان، صنعت و کسب‌وکاری متناسب با مقیاس و نیازهای خود به یک سیستم یکپارچه ایمنی و اطفا حریق نیاز دارد. به‌همین دلیل مهندسین، کارشناسان و شرکت‌های طرف قرارداد با شرکت تدبیر آماده ارائه خدمات مشاوره ایمنی به اشخاص حقوقی و حقیقی در خصوص نوع سیستم، نحوه اجرا و نوع تجهیزات و مواد اطفایی هستند. این خدمات همچنین شامل خدمات آموزشی درباره نوع و ویژگی‌های مواد اطفایی، ویژگی‌های تجهیزات و شیوه استفاده از آن‌ها می‌شود.

 

طراحی و اجرای سیستم‌های اعلان حریق

آمادگی برای طراحی انواع سیستم‌های اعلان حریق هوشمند یکی از نقاط تمایز تدبیر با بسیاری از شرکت‌های ایمنی است. ما برای مشتریان خود به تناسب نیازشان سیستم‌های متعارف و آدرس‌پذیر را معرفی، طراحی و اجرا می‌کنیم. شرکت تدبیر همچنین از لوازم و قطعات اورجینال و دارای گارانتی‌ اعلان ‌حریق استفاده می‌کند و خدمات پس از فروش ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

طراحی و اجرای سیستم‌های اتوماتیک اطفا حریق

خط مقدم در یک سیستم ایمنی و آتشنشانی، سیستم‌های اطفاء حریق دستی و اتوماتیک است. در این راستا شرکت تدبیر علاوه‌بر تولید و عرضه کپسول‌های دستی پرقدرت، سیستم‌های اتوماتیک اطفاء حریق را نیز تولید، طراحی و اجرا می‌کند.

 

آمار و اطلاعات

+ 50
تنوع محصولی​
+ 50
تنوع محصولی​

ماموریت ها

ماموریت گروه تولیدی صنعتی تدبیر، ارائه برترین خدمات فنی مهندسی در زمینه پیشگیری و محافظت در برابر آتش‌سوزی و انفجار در حوزه‌های متعدد شهری و صنعتی در ایران و کشورهای همجوار است. ما متعهد به حفاظت از جان و اموال مشتریان خود در انواع بناهای مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی هستیم. برخی از حوزه‌های فعالیت تدبیر عبارتند از: صنایع و کارخانجات، پالایشگاه‌ها و پتروشیمی، صنعت حمل‌ونقل، بنادر و کشتیرانی، فرودگاه‌ها و صنایع هوایی، مراکز مخابراتی و دیتا سنترها، صنایع نظامی و حوزه شهری (مجتمع‌های بلند مرتبه و مترو). ما در گروه صنعتی تدبیر همچنین متعهد به ایجاد جهانی امن‌تر با تحقیق و توسعه برای ارائه به‌روزترین راه‌حل‌های سازگار با محیط زیست، با بالاترین استانداردها برای محافظت از مردم در برابر چالش‌های بروز آتش‌سوزی هستیم.

چشم انداز ها

دورنمای شرکت تدبیر بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری‌ها و تاکتیک‌های آتش‌نشانی تهاجمی و رسیدن به بالاترین میزان رضایت مشتریان با ایجاد محل کار و زندگی ایمن برای آن‌ها است. ایجاد تنوع در تولید انواع محصولات و تجهیزات برای ایجاد و اجرای انواع سیستم‌های اعلام و اطفا حریق از دیگر اهداف کاری ما است. ما همچنین این ارزش‌ها را سرلوحه تمامی فعالیت‌های خود قرار می‌دهیم: کاهش خطرات در جامعه و فضای کسب‌وکارها و صنایع افزایش ایمنی و سلامتی کارکنان پیشگیری، آموزش و ایجاد آمادگی پاسخگویی و ارائه بالاترین سطح از خدمات پس از فروش به مشتریان ایجاد نوآوری مبتنی‌بر دانش تخصصی تعهد به تعالی در ارائه تمامی خدمات ارائه راه حل‌های فنی متناسب با نیازهای مشتریان

تدبیر چگونه کار میکند

نظرات مشتریان

تدبیری به وسعت ایران زمین

متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید
متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید
متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید
متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید
متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

مشتریان ما