خدمات مشاوره ایمنی | تدبیر، مشاور شما برای افزایش ایمنی در برابر آتش است

خدمات مشاوره ایمنی تدبیر

ایده‌های ایمنی ساختمان در برابر آتش و طراحی سیستم‌های ایمنی و حفاظت در برابر آتش، بخشی جدایی‌ناپذیر در پروژه‌های ساختمانی و صنعتی هستند. گروه تولیدی صنعتی تدبیر با سال‌ها تجربه در خط مقدم محافظت از جان‌ها و اموال در برابر آتش این آمادگی را دارد که خدمات مشاوره ایمنی را در این زمینه ارائه دهد. ما راه حل‌هایی اثبات شده و نوآورانه را برای افزایش ایمنی ساختمان‌ها پیش از ساخت، در حال ساخت و پس از ساخت به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. برای آشنایی با طیف متنوعی از این خدمات و بهره‌مندی از آن‌ها با ما همراه باشید.

مشاوره ایمنی ساختمان در برابر آتش

تامین ایمنی ساختمان در برابر خطرات آتش سوزی به معنای محافظت از جان و اموال ساکنان است. این مساله در مورد برج ها، ساختمان های مرتفع و مجموعه های مسکونی اهمیت بیشتری دارد. چنان که تعداد طبقات و نیز تعداد واحدهای مسکونی در هر طبقه بر تصمیم گیری در مورد نیاز های ایمنی در برابر آتش موثر است.

شرکت تدبیر خدمات مشاوره ایمنی در برابر آتش را به معماران، پیمانکاران و شرکت های ساخت و ساز ارائه می دهد. مهندسان ما همچنین کار ارزیابی ایمنی ساختمان ها را در زمان نوسازی ساختمانهای قدیمی انجام می دهند تا اطمینان از رعایت قوانین و مقررات جاری و طراحی مبتنی بر عملکرد صحیح در زمان خطر حاصل شود.

مشاوره ایمنی از ابتدای پروژه های ساختمانی

تحقیقات نشان می دهد استفاده از خدمات مشاوره متخصصان ایمنی در برابر آتش از همان ابتدای پروژه ها، انطباق با قوانین و استانداردهای ایمنی آتش را بهبود می بخشد. این خدمات همچنین باعث کاهش هزینه های اجرای سیستم های تشخیص، اعلان و اطفای حریق نسبت به زمان اجرای همین سیستم ها پس از پایان پروژه های ساختمانی می شود. به همین علت ما در شرکت تدبیر استفاده از این خدمات مشاوره ایمنی را برای تمامی ساختمان های مرتفع و ساختمان هایی با کاربری عمومی از جمله مراکز خرید، سالن های گردهمایی، خانه های سالمندان، بیمارستان ها و مراکز اداری توصیه می کنیم.

مشاوره حفاظت در برابر آتش غیرفعال

حفاظت در برابر آتش غیرفعال (PFP) شامل استفاده از مواد و مصالح در فضاهای داخلی ساختمان برای کاهش خطرات آتش سوزی است. خدمات مشاوره در این زمینه، نوعی حفاظت ساختاری در برابر آتش به شمار می آید. استفاده از مواد و مصالح نسوز به پیشگیری از وقوع آتش سوزی یا کاهش سرعت گسترش آن کمک می کند. پیشنهادات ما در زمینه استفاده از مصالح نسوز در کف و سقف طبقات و دربها و دیوارهای ضد حریق بخشی از خدمات مشاوره ایمنی در حوزه حفاظت غیرفعال در برابر آتش است.

ارائه خدمات مشاوره ایمنی در برابر آتش غیرفعال و اجرای نکات آن در ساختمان، همچنین به خرید زمان بیشتر برای تخلیه ساختمان کمک می کند.

مشاوره مهار آتش فعال

حفاظت فعال در برابر آتش (AFP) عبارت است از استفاده از سیستم ها و مواردی که به طور فعالانه در مهار آتش نقش دارند. ارائه خدمات مشاوره در این زمینه باعث انتخاب صحیح یک سیستم مهار آتش کاربردی در ساختمان و صنعت و نیز سیستم اعلان حریق مناسب می شود.

تصمیم گیری در مورد انتخاب سیستم و تجهیزات تشخیص و مهار آتش کاری کاملا تخصصی است. به همین علت ما پیشنهاد می کنیم بدون بهره گیری از خدمات مشاوره مهندسان خبره در این زمینه اقدام نکنید زیرا این مساله با ایمنی اموال و افراد در ارتباط است. مهندسان ما در گروه تولیدی صنعتی تدبیر آمادگی دارند خدمات مشاوره تخصصی را متناسب با نوع کسب و کار، صنعت و مقیاس ساختمان و نوع مصالح به شما ارائه دهند.

مشاوره در انتخاب سیستم اعلان حریق

تشخیص زودهنگام حریق و اعلام آن برای محدود کردن عواقب آتش سوزی، به ویژه در مورد ایمنی ساکنان و حفاظت از اموال، از اهمیت حیاتی برخوردار است. انتخاب سیستم تشخیص حریق و اعلان حریق به نوع منابع بالقوه آتش سوزی، کاربری ساختمان، ساختار سازه و نوع مواد و مصالح سوختنی بستگی دارد. در ساختمان هایی با ساکنان زیاد، اعلان حریق را می توان با سیستم هشدار صوتی، سیستم های روشنایی اضطراری و تابلوها و سیستم های نورپردازی راهنما برای هدایت سریع ساکنان به نزدیکترین خروجی تکمیل کرد. شرکت تدبیر می تواند مناسبترین سیستم تشخیص و هشدار را برای هر نوع ساختمان در مقیاس و کاربری تعیین کند.

نکات ارزیابی ایمنی ساختمان در برابر آتش

در ارزیابی ایمنی ساختمان‌ها در برابر خطرات آتش‌سوزی، جنبه‌های زیادی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. این بخشی از خدمات تدبیر در زمینه مشاوره ایمنی در تمامی بناهای مسکونی، اداری و تجاری است. برخی از این نکات را با هم مرور می‌کنیم:

  • بررسی مصالح ساختمانی و مواد مورد استفاده در دکوراسیون داخلی از نظر اشتعال‌پذیری
  • تقسیم‌بندی فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان از نظر پتانسیل درگیری در زمان آتش‌سوزی و بررسی تجهیزات مورد نیاز در سیستم‌های گوناگون مقابله با حریق
  • تصمیم‌گیری در مورد نوع سیستم کاربردی و موثر در ساختمان برای مهار آتش
  • بررسی مسیرهای فرار و امکانات ساختمان برای طراحی چنین مسیرهایی
  • ارزیابی میزان تحمل حرارت سازه
  • پیش‌بینی گسترش آتش
  • خدمات مشاوره برای سیستم هشدار آتش
  • مشاوره در مورد تجهیزات اطفا حریق

 

 

خدمات مشاوره ایمنی در برابر حریق در صنایع

مهندسان ایمنی در برابر حریق در شرکت تدبیر خدمات ارزیابی‌ متنوعی را برای ساختمان‌ها، انبارها، سوله‌ها، ماشین‌آلات و خودروها در شرکت‌های تولیدی و صنایع گوناگون انجام می‌دهند. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که آیا فرآیندها و مراحل تولید در کسب‌وکار و صنعت شما دارای شرایط مناسب ایمنی در برابر آتش و نیز پتانسیل ایجاد آتش‌سوزی هست یا نه‌ و چگونه می‌توان این خطر را کاهش داد. تجربه و تخصص ما در این زمینه باعث شده است بسیاری از گروه‌های تولیدی و صنعتی خدمات مشاوره ایمنی تدبیر را انتخاب کنند. برخی از کسب‌وکارها و صنایعی که می‌توانیم این خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم عبارتند از:

صنایع نساجی و تولیدی پوشاک | کشتیرانی، راه آهن و حمل و نقل جاده ای

مراکز تولیدی چرم و دباغی | پروژه های ساخت و ساز در مقیاس گوناگون

صنعت مبلمان  | صنایع تولید لوازم خانگی

صنایع فرآوری مواد غذایی | صنایع تولید محصولات الکترونیکی

انواع مرکز پرورش دام، ماکیان و آبزیان | صنعت برق

صنایع مخابراتی و خدمات ارتباطی و اینترنت

صنایع نظامی | آزمایشگاههای مرتبط با صنایع گوناگون

کارخانجات تولید فلزات و مواد معدنی

پیشگیری از خطرات آتش‌سوزی با مشاوره ایمنی تدبیر

گروه تولیدی صنعتی تدبیر به‌عنوان یکی از برترین مجریان سیستم‌های اعلان و اطفا حریق، ارائه دهنده خدمات مشاوره موثر را برای پیشگیری و اطفا حریق است. مهندسان این شرکت با توجه به تخصص و سوابق اجرایی خود این خدمات را متناسب با نیازهای ساختمان، کسب‌وکار و صنعت به مشتریان ارائه می‌دهند. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی است از طریق شماره‌های تماس و کانال‌های دیگر ارتباطی با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…