کپسول آتش نشانی پودر و گاز تدبیر

کپسول آتش نشانی پودر و گاز تدبیر، یکی از محصولات باکیفیت گروه تولیدی تدبیر است. متداول‌ترین نوع کپسول پودر و گاز، BC  یا حاوی پودر بی‌کربنات پتاسیم است. با این حال گروه تولیدی تدبیر به تناسب نیاز مشتریان و مراکز خاص، با استفاده از تکنولوژی و توان تولیدی خود، خاموش کننده چند منظوره ABC را نیز تولید و توزیع می‌نماید.

خاموش کننده چند منظوره ABC تدبیر، حاوی ترکیب مونو آمونیوم فسفات باکیفیت است که نسبت به نمونه‌های مشابه بازار، حاوی پودر خاموش کننده با درصد خلوص بالاتری می‌باشد.

کپسول آتش نشانی پودر و گاز 4 کیلویی تدبیر

کپسول آتش نشانی پودر و گاز ۴ کیلویی

کپسول آتش نشانی پودر و گاز ۴ کیلویی از ترکیب مونو آمونیوم فسفات با درصد خلوص بالا جهت افزایش کارایی بهره می‌برد. همچنین، از ورقه با ضخامت بالا و جنس بدنه کششی در این کپسول استفاده شده است. از کپسول پودر و گاز می‌توان برای اطفای حریق‌های کلاس B و C استفاده کرد. مزایای کپسول آتش نشانی پودر و گاز ۴ کیلویی تدبیر:

  • جنس بدنه کششی
  • استفاده از ورقه فولادی با ضخامت بالا
  • مناسب برای اطفای حریق‌های دسته B و C
  • استفاده از پودر با خلوص بالا و فراتر از استاندارد
کپسول آتش نشانی پودر و گاز تدبیر 12 کیلویی

کپسول آتش نشانی پودر و گاز ۱۲ کیلویی

کپسول آتش نشانی پودر و گاز ۱۲ کیلویی از ترکیب مونو آمونیوم فسفات با درصد خلوص بالا جهت افزایش کارایی بهره می‌برد. همچنین، از ورقه با ضخامت بالا و جنس بدنه کششی در این کپسول استفاده شده است. از کپسول پودر و گاز می‌توان برای اطفای حریق‌های کلاس B و C استفاده کرد. مزایای کپسول آتش نشانی پودر و گاز ۱۲ کیلویی تدبیر:

  • جنس بدنه کششی
  • استفاده از ورقه فولادی با ضخامت بالا
  • مناسب برای اطفای حریق‌های دسته B و C
  • استفاده از پودر با خلوص بالا و فراتر از استاندارد
مزایای کپسول پودر و گاز تدبیر

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر با بهره‌گیری از تجربه چندین ساله خود در صنعت ایمنی، توانسته است با کیفیت‌ترین کپسول آتش نشانی پودر و گاز را در ایران تولید کند. جنس ورقه با ضخامت بالا و تکنولوژی تولیدی بدنه کششی در کپسول پودر و گاز تدبیر، باعث شده است تا بدنه این کپسول از کیفیت بالاتری نسبت به استاندارد ایران و جهان دارا باشد.

تدبیر همواره کیفیت محصولات را در اولویت خود قرار داده و در خاموش کننده BC از پودر استاندارد و باکیفیت بنام ایرانی استفاده می‌کند.

سیلندرهای کپسول آتش نشانی تدبیر به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی کپسول‌ها در وزن‌های استاندارد تولیدی، دقیقا با مقدار پودر درج شده بر روی لیبل پر شوند.

خرید کپسول پودر و گاز تدبیر

همانطور که می‌دانید، عوامل متعددی می‌توانند بر روی قیمت کپسول پودر و گاز تاثیرگذار باشند که از جمله این موارد می‌توان به اندازه کپسول، کیفیت کپسول، مقاومت بدنه، برند تولید کننده و ... اشاره کرد. اما اگر قصد خرید کپسول آتش نشانی پودر و گاز را دارید، بهتر است آن را از برندهای برتر بازار تهیه کنید. کپسول پودر و گاز تدبیر، یکی از بهترین خاموش کننده‌های دستی ایران است که کیفیت آن با نمونه‌های خارجی برابری می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان و خرید کپسول پودر وگاز تدبیر، با شماره ۰۹۰۵۸۹۵۰۳۲۴ تماس بگیرید.

سوالات متداول

کپسول آتش نشانی پودر و گاز چیست؟
کپسول آتش نشانی پودر و گاز یک نوع کپسول چند منظوره است که با ایجاد مانعی بین منبع اکسیژن و شعله آتش، عملیات اطفا را با سرعت بالا و به طور مؤثر انجام می‌دهد.
از چه موادی به عنوان خاموش‌کننده در کپسول پودر و گاز استفاده می‌شود؟
کپسول‌های پودر و گاز معمولاً حاوی ماده بی‌کربنات پتاسیم برای مقابله با حریق هستند.
کپسول پودر و گاز تدبیر در چند مدل عرضه می‌شود؟
گروه تولیدی و صنعتی تدبیر کپسول‌های آتش نشانی پودر و گاز را در دو مدل BC (حاوی بی‌کربنات پتاسیم) و ABC (حاوی مونو آمونیوم فسفات) به بازار عرضه می‌کند.
کپسول آتش نشانی پودر و گاز تدبیر چه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد؟
در کپسول‌های پودر و گاز تدبیر از جنس ورقه با ضخامت بالا استفاده می‌شود و بدنه کپسول کششی است. همچنین، استفاده از مواد پودری با خلوص بالا و همگن ویژگی مهم دیگر این کپسول‌هاست.

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…