مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز

کپسول آتش نشانی بیوورسال چیست
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

با افزایش تعداد مراکز غیر مجاز شارژ کپسول آتش نشانی، سازمان آتش نشانی طبق بیانیه‌ای اعلام کرد که شهروندها خدمات شارژ کپسول آتش نشانی خود را، تنها به مراکز مجازی که اطلاعات آن‌ها در وندورلیست سازمان آتش نشانی منتشر شده است بسپارند. اما مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز کجاست؟ آیا همه کارگاه‌های شارژ کپسول آتش نشانی مجاز به استفاده از برچسب هولوگرامی شارژ کپسول آتش نشانی هستند؟

معرفی مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز

همانطور که می‌دانید، شارژ کپسول آتش نشانی یکی از امور حساس در تامین ایمنی شماست. کپسول‌های آتش نشانی اگر به موقع شارژ نشده و یا در مراکز معتبر شارژ نشوند، ممکن است در موقع اطفا آتش سوزی به درستی عمل نکرده و صدمات جبران ناپذیری به افراد وارد کنند. بنابراین بهتر است شارژ کپسول آتش نشانی خود را جدی بگیرید و این خدمات را تنها از مراکز مجاز بخواهید.

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر، در راستای رفاه حال همشهریان و ارائه خدمات باکیفیت در زمینه تامین ایمنی شما، کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی تدبیر را راه اندازی کرده است. طبق اطلاعات وندورلیست سازمان آتش نشانی آذربایجان شرقی، ۳ کارگاه مجاز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز، معرفی شده است که در این میان کارگاه شارژ تدبیر تنها تولید کننده پودر و کپسول آتش نشانی باکیفیت است.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی تبریز

ما مفتخریم تا به عنوان تنها مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز که کیفیت خدمات و رضایت مشتری را سرلوحه خود قرار داده است، خدمات شارژ کپسول را به همشهریان تبریزی ارائه کنیم.

شارژ انواع کپسول آتش نشانی در تبریز

گروه صنعتی و تولید تدبیر برای شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز خدماتی از جمله تست هیدرواستاتیک بدنه کپسول‎‌های آتش نشانی و شارژ انواع کپسول آتش نشانی در تبریز را ارائه می‌دهد. خدمات شارژ کپسول تدبیر عبارتند از:

 • شارژ کپسول آب و گاز در تبریز
 • شارژ کپسول پودر و گاز در تبریز
 • شارژ کپسول گاز کربنیک در تبریز

لیست اقدامات شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز

بعضی از اقدامات مربوط به نگهداری و بازرسی کپسول‌های آتش نشانی، توسط افراد عادی نیز قابل انجام است و نیازی به حضور یک تکنسین حرفه‌ای نیست. این اقدامات شامل موارد زیر می‌شوند که خود شما نیز به عنوان یک فرد عادی می‌توانید انجام دهید:

 • بررسی محل نصب کپسول و مطمئن شدن از در دسترس بودن کپسول
 • بررسی درجه کپسول آتش نشانی
 • کسب اطمینان از پر بودن کپسول؛ این کار را می‌توانید صرفاً با بلند کردن کپسول و یا وزن کردن آن انجام دهید.
 • برای کپسول‌های چرخ دار، بررسی وضعیت سلامت لاستیک‌ها، چرخ‌ها و قطعات خود کپسول

تمامی موارد ذکر شده در بالا، به حضور متخصص ایمنی نیاز نداشته و همه افراد بایستی این اقدامات را برای بررسی سلامت کپسول آتش نشانی خود انجام دهند. اما علاوه بر این موارد، بعضی دیگر از خدمات نگهداری و سرویس کپسول آتش نشانی هستند که حتماً باید توسط افراد آموزش دیده و حرفه‌ای انجام شوند.

روند شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز

هدف از این اقدامات معاینه دقیق قطعات اصلی کپسول آتش نشانی و کسب اطمینان از سلامت آن‌ها و همچنین شارژ مواد خاموش کننده کپسول است. این اقدامات عبارت هستند از:

 1. بررسی تمام قطعات مکانیکی کپسول آتش نشانی
 2. بررسی وضعیت ماده خاموش کننده
 3. شارژ‌ مواد خاموش کننده کپسول آتش نشانی
 4. بررسی توانایی کپسول در خارج کردن مواد خاموش کننده
 5. بررسی وضعیت فیزیکی کپسول آتش نشانی

با توجه به نوع کپسول آتش نشانی و توضیحات شرکت سازنده آن، روند اجرای سرویس و شارژ کپسول آتش نشانی مشخص می‌شود. به طور معمول توصیه می‌شود که هر یک سال یک بار، از خدمات شرکت‌های معتبر در زمینه تجهیزات ایمنی برای سرویس کپسول آتش نشانی استفاده شود.

برای آشنایی بیشتر با نحوه شارژ کپسول آتش نشانی مقاله زیر را مطالعه کنید.

تست کپسول آتش نشانی در تبریز

وقتی که چند سال از عمر کپسول‌های آتش نشانی می‌گذرد، برای آن که اطمینان حاصل شود که کپسول مورد نظر همچنان کارایی لازم را دارد باید مورد تست قرار بگیرد. این تست که به تست هیدرو استاتیک معروف است نیاز به ابزار و تجهیزات مخصوصی دارد و به همین جهت، حتماً باید توسط تکنسین‌های آموزش دیده صورت بگیرد.

ضمن آن که از آنجایی که در این تست فشار کپسول دستکاری می‌شود، انجام این تست توسط افراد غیر حرفه‌ای خطرات جدی مانند انفجار ناگهانی کپسول را در پی دارد.

برای انجام تست کپسول آتش نشانی در تبریز توسط افراد حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات مناسب برای تست هیدرو استاتیک، شرکت خدمات ایمنی و آتش نشانی تدبیر گزینه مناسبی است که می‌تواند این خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

هنگام اجرای تست هیدرو استاتیک قطعات کپسول به طور کامل از آن جدا می‌شوند و تمام قسمت‌های بیرونی و داخلی کپسول با دقت مورد معاینه قرار می‌گیرد.

در ادامه با خالی کردن کپسول از مواد خاموش کننده و پر کردن آن با آب، توانایی کپسول در حفظ فشار سنجیده می‌شود. اگر کپسول بتواند فشار مورد نظر را برای مدت زمان مشخص حفظ کند، نمره قبولی خواهد گرفت و دوباره با مواد خاموش کننده جدید شارژ می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با تست هیدرو استاتیک کپسول آتش نشانی مقاله زیر را مطالعه کنید.

مرکز معتبر خدمات ایمنی و آتش نشانی در تبریز

شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز تنها یکی از خدمات گروه تولیدی و صنعتی تدبیر محسوب می‌شود. این شرکت علاوه بر ارائه خدمات سرویس و شارژ کپسول آتش نشانی، در زمینه فروش تجهیزات ایمنی ساختمان از جمله انواع مختلف کپسول‌های آتش نشانی بیوورسال در وزن و کلاس‌های گوناگون فعالیت می‌کند.

محصولات گروه تدبیر علاوه بر تبریز، در تمام نقاط ایران به فروش می‌رسند و خدمات پس از فروش آن توسط دفاتر متعدد این شرکت در اقصی نقاط کشور ارائه می‌شود.

سوالات مشتریان در مورد شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز

هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز چقدر است؟

هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز طبق تعرفه اتحادیه محاسبه میگردد برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۵۸۹۵۰۳۲۴ تماس بگیرید.

مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز معتبر کجاست؟

کارگاه شارژ تدبیر، یکی از ۳ کارگاه مجاز شارژ در تبریز (طبق وندورلیست آتش نشانی) است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر کلیک کنید

پست قبلی

تست هیدرو استاتیک کپسول آتش نشانی چیست؟

پست بعدی

راهنمای خرید کپسول آتش نشانی مناسب مغازه

2 نظر درباره “مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

شروع گفتگو