کپسول آتش نشانی آب و گاز تدبیر

کپسول آتش نشانی آب و گاز یکی از پرکاربردترین کپسول‌های اطفا حریق است. این کپسول همانطور که از اسمش پیداست، حاوی آب و گاز نیتروژن است، که گاز نیتروژن به عنوان عامل خارج کننده آب از داخل کپسول و بهبود عملکرد  اطفا عمل می‌کند. کپسول های آب و گاز برای استفاده در هر مکانی مناسب هستند و فقط برای خاموش کردن آتش گروه A (جامدات) از خود نشان می‌دهند.

کپسول آتش نشانی آب و گاز تدبیر، برخلاف نمونه‌های مشابه در بازار، دارای پوشش داخلی ویژه می‌باشد که طول عمر مفید سیلندر را افزایش می‌دهد. برای خرید کپسول آب و گاز با ما تماس بگیرید.

کپسول آتش نشانی آب و گاز تدبیر 6 کیلویی

کپسول آتش نشانی آب و گاز ۶ لیتری

مناسب برای صنایع تولیدی و کارخانه نساجی و ساختمان مسکونی کاربرد برای مهار آتش سوزی ناشی از مواد جامد مقاوم در برابر زنگ زدگی

قیمت کپسول آتش نشانی آب و گاز

همانطور که می‌دانید، عوامل متعددی می‌توانند بر روی قیمت کپسول آب و گاز تاثیرگذار باشند که از جمله این موارد می‌توان به اندازه کپسول، کیفیت کپسول، مقاومت بدنه، برند تولید کننده و ... اشاره کرد. اما اگر قصد خرید کپسول آتش نشانی آب و گاز را دارید، بهتر است آن را از برندهای برتر بازار تهیه کنید. کپسول آب و گاز تدبیر، یکی از بهترین خاموش کننده‌های دستی ایران است که کیفیت آن با نمونه‌های خارجی برابری می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان و خرید کپسول آب وگاز تدبیر، با شماره ۰۹۰۵۸۹۵۰۳۲۴ تماس بگیرید.

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

شروع گفتگو