نمایندگی کپسول آتش نشانی بیوورسال

نمایندگی کپسول آتش نشانی بیوورسال

کپسول آتشنشانی بیوورسال یکی از پرفروش‌ترین کپسول‌های آتشنشانی است که برای مقابله با همه کلاس‌های آتشنشانی کاربرد دارد. با استفاده از خدمات نمایندگی بیوورسال شما می‌توانید ضمن تهیه مدل‌های متنوع این کپسول‌، از مزایای نمایندگی کپسول بیوورسال مثل خدمات پس از فروش تا ده سال و گارانتی تعویض تا یک سال بهره مند شوید. در ادامه خدمات نمایندگی کپسول بیوورسال را توضیح می‌دهیم.

فروش کپسول آتشنشانی بیوورسال

فروش کپسول‌‌ آتش نشانی بیوورسال در کلاس‌های مختلف از خدمات اصلی نمایندگی بیوورسال محسوب می‌شود. این کپسول‌ها برای استفاده در موقعیت‌های گوناگون از جمله موارد زیر کاربرد دارند:

 • ساختمان مسکونی
 • ساختمان اداری
 • برج‌های تجاری یا مسکونی
 • کارگاه‌ و انبارهای صنعتی
 • رستوران و آشپزخانه صنعتی
 • خودرو سواری یا کامیون و اتوبوس

بنابراین کپسول‌های آتشنشانی بیوورسال برای تأمین امنیت هر مکانی در برابر آتشسوزی کاربرد دارند. دلیل این گستردگی کاربرد بیوورسال ویژگی‌های مدرن و پیشرفته آن است که در اینجا مهم‌ترین آنها را توضیح می‌دهیم:

 • استفاده از مواد سازگار با محیط زیست

محصولات بیوورسال دوستدار محیط زیست هستند و به همین دلیل گزینه‌ای مناسب برای خاموش کردن آتشسوزی در محیط‌های طبیعی مثل جنگ به حساب می‌آیند. مواد استفاده شده در این کپسول‌ها نه تنها به گیاهان و جانوران زنده در محیط مورد نظر آسیبی نمی‌رساند، بلکه می‌تواند باعث تسریع روند احیای خاک بعد از خاموش کردن آتش شود. چرا که در مواد کپسول‌های بیوورسال از باکتری‌های مفیدی استفاده شده است که به احیای خاک کمک می‌کنند.

 • مناسب برای همه کلاس‌های آتش سوزی

تنوع کپسول‌های آتشنشانی بیوورسال از نظر کلاس کپسول‌ها به گونه‌ای است که می‌توانید برای هر یک از کلاس‌های آتشسوزی، از یکی از کپسول‌های بیوورسال استفاده کنید. کپسول‌های کلاس ABC جزو پرفروش‌ترین کپسول‌های بیوورسال هستند که دلیل آن کاربرد وسیع این کپسول‌ها در محیط خانگی و اداری است. چرا که کلاس‌های A، B و C مربوط به آتشسوزی‌های ناشی از چوب، پارچه، کاغذ، مایعات و گازهای اشتعال پذیر می‌شوند که درصد بزرگی از آتشسوزی‌ها را به خود اختصاص می‌دهند.

بعد از آن کپسول‌های کلاس D، E و F قرار می‌گیرند که به ترتیب برای مقابله با آتشسوزی‌های ناشی از فلزات اشتعال پذیر، تجهیزات الکترونیکی و روغن‌های گیاهی یا حیوانی برای آشپزی است.

 • ماندگاری طولانی شارژ کپسول

یکی از مزایای مهم کپسول‌های بیوورسال نسبت به سایر کپسول‌های آتشنشانی، مقرون به صرفه بودن این کپسول‌ها از نظر نگهداری شارژ و حفظ فشار کپسول است. به طور معمول کپسول‌های آتشنشانی هر سال یک بار باید شارژ شوند تا فشار آنها تنظیم گردد و مواد موجود در کپسول تعویض شود؛ اما در انواع کپسول‌های بیوورسال، مدت زمان نگهداری شارژ بین سه تا پنج سال است. این امر باعث می‌شود تا در دراز مدت هزینه کمتری برای سرویس و نگهداری کپسول پرداخت کنید.

 

خرید کپسول بیوورسال

 

سرویس و شارژ کپسول بیوورسال

فرایند سرویس و شارژ مجدد کپسول‌های آتشنشانی یک کار تخصصی است که باید توسط تکنسین‌های آموزش دیده و با استفاده از ابزار و مواد اولیه استاندارد انجام شود. به همین دلیل سرویس و شارژ کپسول بیوورسال یکی از خدماتی است که باید از یک نمایندگی معتبر بیوورسال انتظار داشته باشید. در شرکت خدمات ایمنی و آتشنشانی تدبیر همه امور مربوط به سرویس کپسول‌های بیوورسال و شارژ مجدد کپسول در بالاترین سطح ممکن ارائه می‌شوند. چند مورد از خدمات نمایندگی بیوورسال در این زمینه شامل موارد زیر می‌شوند:

 • سرویس کپسول آتشنشانی بیوورسال

برای آن که کپسول آتشنشانی بتواند در مواقع بروز حوادث عملکرد ایده آلی داشته باشد، باید به طور منظم سرویس شود. سرویس دوره‌ای شامل باز و بسته کردن قطعات کپسول جهت بررسی سلامت آنها و همچنین تنظیم فشار داخل کپسول می‌شود. روی همه کپسول‌های آتشنشانی یک آمپر قرار دارد که میزان فشار کپسول را نشان می‌دهد. هرگاه که فشار کپسول بیش از حد مجاز و یا کمتر از آن باشد، کپسول باید توسط تکنسین مربوطه سرویس شود تا به حالت عادی برگردد. در غیر این صورت، هنگام استفاده از کپسول مواد درون آن به بیرون پاشیده نمی‌شوند و عملاً کپسول بی فایده خواهد بود.

 • معاینه و رفع عیب کپسول بیوورسال

کپسول‌های آتشنشانی از قطعات مختلفی مثل شیلنگ یا نازل، ضامن، دستگیره، فلکه و اجزای آن و همچنین خود بدنه فلزی کپسول تشکیل شده‌اند. بنا به دلایل مختلف مثل ضربه فیزیکی یا مستهلک شدن کپسول در اثر رطوبت هوا، ممکن است این قطعات آسیب ببینند و در کارکرد کپسول اختلال ایجاد کنند. یکی از خدمات نمایندگی کپسول بیوورسال تشخیص همین خرابی‌ها و تعویض قطعات معیوب است.

البته لازم به ذکر است در کپسول‌های بیوورسال که توسط شرکت تدبیر به فروش می‌رسند، از آلیاژهای قدرتمندی استفاده شده است که مقاومت فوق‌العاده بالایی در برابر عوامل محیطی مثل زنگ زدگی یا حتی آسیب فیزیکی بر اثر ضربه دارند؛ اما در هر صورت اگر هر گونه عیب و ایرادی در کپسول آتشنشانی بیوورسال خود مشاهده کردید، بهتر است هر چه زودتر از خدمات نمایندگی معتبر بیوورسال برای تعمیر کپسول استفاده کنید.

 • پر کردن دوباره مواد کپسول آتشنشانی بیوورسال

همانطور که اشاره شد کپسول‌های بیوورسال از مواد پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند که باعث بهبود عملکرد آنها شده است؛ بنابراین هنگام شارژ مجدد کپسول باید از نمایندگی‌های معتبر بیوورسال استفاده کنید تا مطمئن باشید که از مواد مرغوب و استاندارد جهت پر کردن کپسول استفاده می‌شود.

در شرکت تدبیر همه انواع مختلف مواد کپسول آتشنشانی برای شارژ کپسول‌های بیوورسال موجود است. این مواد عبارت هستند از آب، فوم یا کف، انواع پودر خشک، گاز کربن دی اکسید، عامل پاک یا هالوژن و مواد شیمیایی‌تر.

معرفی نمایندگی معتبر بیوورسال

گروه تولیدی صنعتی تدبیر شرکتی پیشگام در زمینه تأمین و تولید تجهیزات مدرن اطفاء حریق و همچنین طراحی و اجرای انواع سیستم‌های ایمنی در برابر آتش‌ سوزی است. گستره فعالیت گروه تدبیر حتی فراتر از مرزهای ایران می‌رود و به چند کشور همسایه نیز خدمات ایمنی ارائه می‌دهد. این گروه با بیش از ده سال تجربه در زمینه ارائه خدمات ایمنی از جمله تأمین و فروش کپسول آتشنشانی بیوورسال، گزینه‌ای مطمئن برای خرید این کپسول‌های با کیفیت و چند کاره محسوب می‌شود.

پست قبلی

کپسول آتش نشانی مناسب ساختمان

پست بعدی

نحوه شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

شروع گفتگو