سوالات متداول

سوالات متداول

بیورسال یک ماده اطفائی پر قدرت و به روز در دنیا می باشد که علاوه بر قدرت اطفاء ، دارای مزایای متفاوت و خاصی نسبت به خاموش کننده های دیگر میباشد و به همین علت به محصول برتر و باکیفیت مشهور شده است. بیوورسال علاوه بر این که مورد پسند اقشار جامعه واقع شده ، مورد اعتماد حرفه‌ای‌های نیز می باشد.

بیوورسال محصول کشور آلمان بوده و تنها درخود آلمان تولید و عرضه می گردد. در ایران هم شرکت تدبیر نماینده انحصاری و رسمی بیوورسال میباشد.

کپسول های بیورسال با رعایت کنترل‌های دوره ای تا ۵ سال نیاز به شارژ و تعویض مواد ندارند و هیچ تغییری در کیفیت اطفاء این کپسول ها ایجاد نمی شود.

بیوورسال برای گروه های آتش A،B،C،D،F کاربرد داشته و قدرت اطفا تمامی گروه های زیر را دارد. بیوورسال برای تجهیزات گروه E نیز کاملا موثر بوده که در این خصوص رعایت ایمنی و قطع جریان برق لازم است.

تمامی اماکن عمومی و خصوصی مانند کارخانجات، انبارها، منازل، مدارس، پالایشگاه‌ها، مراکز تجاری و مسکونی، ادارجات، ناوگان حمل و نقل و……

بیوورسال پرقدرت و غیر سمی است، دوستدار محیط زیست بوده و به طبیعت آسیب نمی زند، پسماند ندارد و محیط را آلوده نمی کند، خورنده نبوده و به تجهیزات و ماشین آلات صدمه وارد نمی کند، تمام گروه‌های آتش را خاموش می کند، به لحاظ عدم نیاز به شارژ سالانه کاملاً مقرون به صرفه و اقتصادی است، دارای گارانتی و بیمه مسئولیت و خدمات پس از فروش ویژه می باشد.