ویژگی های کپسول آتش نشانی بیوورسال

ویژگی های کپسول آتش نشانی بیوورسال

در حال حاضر انواع کپسول‌های مخصوص اطفا حریق در بازار وجود دارند که بیوورسال یکی از آن‌ها است. این نوع کپسول به دلیل برخورداری از ترکیبات مایع و همین‌طور ماده بیوورسال می‌تواند به بهترین شکل ممکن، اطفای حریق را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد. همچنین با استفاده از این کپسول، دیگر خبری از زنجیره آتش نخواهد بود. برای آشنایی با ویژگی های کپسول آتش نشانی بیوورسال، این مطلب از شرکت تدبیر را از دست ندهید.

بیوورسال چه ماده‌ای است؟

بیوورسال نوعی ماده شیمیایی است که از ترکیب آن با آب و برخی مواد دیگر می‌توان به عنوان ماده‌ای برای اطفای حریق استفاده کرد. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کنیم که بیوورسال در پاک کردن آلاینده‌های نفتی نیز بسیار موثر عمل می‌کند. به زبان ساده‌تر، بعد از اطفای حریق با این ماده، متوجه می‌شوید که هیچ ردی از کثیفی در محیط وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: مواد تشکسل دهنده بیوورسال چیست؟

کپسول آتش نشانی بیوورسال چه ویژگی‌هایی دارد؟

از ترکیب ۹۶ درصد آب و ۴ درصد بیوورسال، کپسول آتش نشانی بیوورسال به دست می‌آید که می‌توانید همین حالا آن را از فروشگاه تدبیر خریداری کنید. این کپسول‌ها نسبت به انواع دیگر کپسول‌های اطفای حریق، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به عدم بازگشت حریق، حفظ محیط زیست، عدم ایجاد خورندگی و برخورداری از قیمت مناسب اشاره کرد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی های کپسول آتش نشانی بیوورسال، عدم بازگشت حریق است. در برخی مواقع، زمانی که اطفای حریق انجام می‌شود، به صورت ناگهانی، آتشی دوباره ایجاد می‌شود. اما در کپسول‌های بیوورسال، خبری از بروز این اتفاق نیست.

یک کپسول اطفای حریق باید بتواند مهار آتش را با بالاترین سرعت ممکن انجام دهد. برای این منظور، کپسول‌های آتش نشانی بیوورسال طراحی شده‌اند که می‌توانند با سرعت بسیار بالا، حریق را مهار کنند. این در کنار برخورداری از برچسب قیمتی مناسب باعث شده است تا این کپسول به انتخاب اول افرادی تبدیل شود که قصد خرید یک سیستم اطفای حریق دستی را دارند.

بسیاری از کپسول‌های آتش‌نشانی، به دلیل برخورداری از فرمول و ترکیبات شیمیایی، به محیط زیست آسیب وارد می‌کنند. این در حالی است که کپسول بیوورسال به هیچ عنوان باعث آسیب به محیط زیست نمی‌شود. شما می‌توانید همین حالا انواع کپسول‌های بیوورسال را در ظرفیت‌های مختلف از فروشگاه شرکت تدبیر خریداری کنید.

قابلیت‌های کپسول آتش‌نشانی بیوورسال در مهار آتش

کپسول آتش نشانی بیوورسال می‌تواند در ۴ مرحله اطفای حریق را انجام دهد. در اولین مرحله، سطح اکسیژن محیط کاهش پیدا می‌کند. در دومین مرحله، حرارت ایجاد شده در محیط کمتر می‌شود. سومین مرحله مربوط به ایزوله شدن سوخت می‌شود که در این مرحله، سوخت دیگر آتش نخواهد گرفت.

در آخرین مرحله هم تمام گازهای نسوخته از محیط جدا می‌شوند تا خطر انفجار به حداقل برسد. این باعث می‌شود که اطفای حریق به صورت کامل انجام شود و دیگر خطر بازگشت آتش وجود نداشته باشد.

شرکت تدبیر؛ بزرگ‌ترین مرجع خرید کپسول بیوورسال

کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال کپسول‌هایی هستند که می‌توانند با سرعت بالا و بدون ایجاد هیچ‌گونه خورندگی و آسیب به محیط زیست، اطفای حریق را انجام دهند. این کپسول‌ها دارای ظرفیت‌های مختلفی از جمله ۲، ۶ و ۹ کیلوگرمی (لیتری) هستند که می‌توانید همین حالا آن‌ها را از شرکت تدبیر خریداری کنید. کپسول‌های مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت پلمب شرکتی به دستتان خواهند رسید.

پست قبلی

فروشگاه اینترنتی کپسول آتش نشانی بیوورسال

پست بعدی

قابلیت بیوورسال در پاکسازی محیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

شروع گفتگو