خاموش کننده حریق سازگار با محیط زیست

تاکید روزافزون بر حفاظت از محیط زیست منجر به تصویب تعدادی از پروتکل های زیست محیطی سختگیرانه تر در سراسر جهان شده است. علاوه بر دولت‌های جهان، شرکت‌های خصوصی هم اکنون تحت فشار فزاینده‌ای برای پیروی هستند.

یک صنعت به طور خاص با نگرانی های فزاینده ای در مورد اثرات منفی گازهای گلخانه ای مواجه شده است. به همین دلیل، چندین شرکت در صنعت آتش نشانی تلاش کرده اند تا محصولاتی تولید کنند که هیچ آسیبی به محیط زیست و انسان وارد نکند.

شرکت تدبیر چندین سال است که خود را وقف توسعه راه حل های سازگار با محیط زیست کرده است. این شرکت با هدف جلوگیری از گرم شدن کره زمین و حفاظت از منابع طبیعی کره زمین، اولین گام را برداشت.

کپسول آتش نشانی بیوورسال

کپسول بیوورسال دارای انواع استانداردهای بین المللی از جمله تست های بدون سمیت (SGS PFAS، بدون فلوئور، بدون کلر)، زیست تخریب پذیری SGS و تست های فلزات سنگین است.

طبق تحقیقات انجام شده، کپسول های آتش نشانی سنتی دارای مشکلات متعددی هستند و میزان آلودگی آنها می تواند بیش از حد لازم آسیب وارد کند. به عنوان مثال، پلی فلوروآلکیل، یک جزء رایج در نوع سیستم اطفاء حریق فومی و یک ماده شیمیایی مصنوعی پایدار است که پس از رها شدن در محیط به راحتی تجزیه نمی شود. حتی بدتر از آن، این یک خطر سرطان زایی تایید شده پس از انباشته شدن در بدن است.

مواد خام گیاهی خاموش کننده بیوورسال بسیار ایمن تر هستند. در واقع، آنها بیشتر برای کاربرانی که پوست و ریه حساس دارند مناسب است و برخی از آنها به اندازه ای ایمن هستند که مستقیماً قابل نوشیدن باشند. علاوه بر این، راندمان اطفاء حریق آنها نسبت به محصولات معمولی برتر است.

این شرکت می‌گوید که با استفاده از این مواد گیاهی، دید محیط اطراف حتی در یک فضای محدود نیز واضح است و پس از استفاده، درصد امن بودن آن برای محیط زیست بیش از ۹۷ درصد است، یعنی پس از رقیق شدن با آب، بدون ایجاد آلودگی برای محیط زیست، می توان آن را مستقیماً تخلیه کرد. پس از آتش سوزی نیز می توان از آن به عنوان پاک کننده استفاده کرد. کپسول بیوورسال در راستای صرفه جویی در انرژی و کاهش کربن و همچنین اقتصاد دایره ای است.

تعداد زیادی از کشورها و شرکت های خصوصی اخیراً تعهدات عمده خود را برای کاهش قابل توجه انتشار کربن اعلام کرده اند و قول داده اند تا سال ۲۰۵۰ به “صفر خالص” برسند. طبق هیئت بین دولتی تغییرات آب و هوایی (IPCC)، خاموش کننده های آتش نشانی به عنوان منابع گلخانه ای تعریف شده اند.

کپسول های آتش نشانی سازگار با محیط زیست

باید برای شرایط اضطراری آتش سوزی آماده باشیم. مهم نیست کجا هستیم، خانه، محل کار یا بیمارستان، باید بدانیم کپسول آتش نشانی چگونه کار می کند یا درب اضطراری کجاست. به هر حال، زندگی ما با ارزش است و ما می خواهیم هر احتیاطی را برای مراقبت از خود انجام دهیم.

مطمئنا در مورد کپسول های آتش نشانی سازگار با محیط زیست شنیده اید.  کپسول های آتش نشانی سازگار با محیط زیست یا کپسول بیوورسال، خاموش کننده های گازی و برقی هستند که توانایی خاموش کردن شعله های خطرناک آتش را دارند. از طرفی باید مراقب محیط زیست خود باشیم. انتخاب خاموش کننده بیوورسال به نجات آینده پایدار بشریت کمک می کند.

چرا کپسول های آتش نشانی سازگار با محیط زیست جایگزین بهتری هستند؟

۱.‌ یکی از نکات کلیدی این کپسول های آتش نشانی که جایگزین بهتری هستند این است که از نمک پتاسیم طبیعی و سازگار با محیط زیست استفاده می کنند. هیچ گونه مواد آتش زا در آنها اضافه نشده است. این نشان دهنده تعهد به فناوری سبز و پایداری محیط زیست ما است.

  1. کپسول آتش نشانی بیوورسال همچنین با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست تولید می شوند که می توانند بدون هیچ گونه هدر رفتن بازیافت یا استفاده مجدد شوند. این گامی برای کمک به اهداف توسعه و همچنین تمرکز بر فناوری سبز است. همچنین می توانید مطمئن شوید که این کپسول ها پس از فعال شدن هیچ آسیبی به محیط زیست نمی زنند.
  2. این کپسول های آتش نشانی سازگار با محیط زیست فاقد هرگونه مواد مضر و شیمیایی است و به هیچ وجه بر کاربر یا طبیعت تأثیر نمی گذارد. همچنین، برخی از مواد شیمیایی خطرناک مانند پرفلوئوروکربن‌های PFC که می‌توانند به طبیعت آسیب برسانند، ممنوع هستند. ثابت شده است که اینها تأثیر منفی بر طبیعت ما دارند.
  3. این کپسول آتش نشانی بیوورسال همچنین دارای یک گواهی برچسب سبز هستند که آنها را مشخص می کند. ساخت این خاموش کننده ها با در نظر گرفتن همه بایدها و نبایدها انجام می شود، از این رو هیچ آسیبی به طبیعت وارد نمی شود.
  4. می توانید از کپسول آتش نشانی خانگی استفاده کنید و اگر روزی آتش سوزی شد بسیار مراقب باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تامین کننده کپسول آتش نشانی در منطقه خود صحبت کنید و بلافاصله آن را نصب کنید. در مورد آتش سوزی باید مراقب باشید، زیرا آتش‌سوزی هر چقدر هم که بزرگ یا کوچک باشد می‌تواند آسیب‌های جانی به همراه داشته باشد.
  5. خاموش کننده بیوورسال را می توانید به صورت عمده از شرکت تدبیر دریافت کنید. این تجهیزات قابل حمل بوده و در مکان های مختلفی مانند ادارات، ماشین ها، منازل و … قابل استقرار می باشد. ماده شیمیایی خشک برای خاموش کردن سریعتر آتش طراحی شده است. کپسول ها نیز ضخیم تر هستند و به راحتی آسیب نمی بینند و تضمین می کند که ماده شیمیایی خشک نشت نمی کند.

نتیجه گیری

می‌توانید شرکت تدبیر را بررسی کنید تا چند کپسول آتش‌نشانی بیوورسال شگفت‌انگیز و سازگار با محیط‌ زیست و موارد دیگر تهیه کنید. آنها همچنین قیمت های مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند. می توانید تحقیقات خود را در مورد “قیمت کپسول آتش نشانی” انجام دهید تا دیدگاه وسیع تری به دست آورید. همین امروز بهترین کپسول های آتش نشانی سازگار با محیط زیست را با بهترین کیفیت تهیه کنید و ایمن باشید و محیط خود را نیز ایمن نگه دارید.

پست قبلی

خاموش کننده مایعات قابل اشتعال

پست بعدی

انواع کپسول آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…