قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال ۱۴۰۱

تمام کپسول‌های آتش‌نشانی باید به‌صورت ماهانه بررسی شوند و در صورت افت فشار، توسط مراکز معتبر شارژ شوند. کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال نیز از این قاعده جدا نیستند. اما نکته مهم درباره شارژ این کپسول‌های آتش‌نشانی، قیمت آن‌ها است. قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال در سال ۱۴۰۱ طبق نرخ اتحادیه شار‌ژ کپسو‌ل آتش‌نشانی محاسبه می‌شود و با نرخ هزینه شار‌ژ در سال ۱۴۰۰ برابر است. در این مطلب با ما همراه باشید تا میزان دقیق هزینه شار‌ژ کپسول آتش‌نشانی بیوو‌رسال را بررسی کنیم.

چه زمانی باید کپسول آتش نشانی بیوورسال خود را شارژ کنیم؟

قبل از این که به سراغ تعیین قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال برویم، بهتر است بدانیم که دقیقا چه زمانی باید این کپسول‌های آتش‌نشانی را شارژ کنیم. به‌طور کلی روی تمام کپسول‌های آتش‌نشانی، یک نشانگر یا درجه تعبیه شده است که میزان فشار گاز درون کپسول را نمایش می‌دهد.

برای اطفا حریق با کپسول‌های آتش‌نشانی، فشار گاز درون کپسول باید در حد مجاز باشد تا تخلیه مواد اطفا حریق به‌خوبی انجام شود. حال اگر میزان فشار گاز در محدوده استاندارد باشد، نشانگر در محدوده سبز است. در غیر این صورت، نشانگر در محدوده قرمز قرار دارد و کپسول آتش‌نشانی شما باید شارژ شود.

باید گفت که کپسول آتش نشانی بیوورسال باید به‌صورت ماهیانه بررسی شود تا در صورت نیاز به شارژ، اقدامات لازم برای شارژ آن‌ها انجام شود. عموما کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال به‌صورت سالانه شارژ می‌شوند اما در برخی موارد به علت عدم نگهداری صحیح، ممکن است در بازه کوتاه‌تری نیز به شارژ نیاز پیدا کنند.

برای مثال قرار دادن کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال در معرض حرارت یا نور خورشید می‌تواند عمر مفید آن‌ها را کاهش دهد. همچنین پوسیدگی سیلندر یا بدنه کپسول‌های بیوورسال نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل کاهش عمر مفید آن‌ها باشد.

جدول قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال بسته به حجم هر کپسول می‌تواند متفاوت باشد. همچنین هزینه شارژ پودر، گاز و اجرت به‌صورت جداگانه محاسبه می‌شود. به همین خاطر برای محاسبه هزینه شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال، شما باید هزینه پارامترهای مختلف را در نظر بگیرید. در جدول زیر هزینه دقیق شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال در سال ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنیم.

وزن کپسول قیمت پودر (تومان) قیمت گاز و اجرت (تومان) جمع قیمت (تومان)
شارژ کپسول یک کیلوگرمی بیوورسال ۳۳۶۰۰ ۱۵۴۰۰ ۴۹۰۰۰
شارژ کپسول دو کیلوگرمی بیوورسال ۴۰۰۰۰ ۳۰۸۰۰ ۷۰۸۰۰
شارژ کپسول سه کیلوگرمی بیوورسال ۵۲۸۰۰ ۴۶۲۰۰ ۹۹۰۰۰
شارژ کپسول چهار کیلوگرمی بیوورسال ۶۷۲۰۰ ۶۱۶۰۰ ۱۲۸۸۰۰
شارژ کپسول شش کیلوگرمی بیوورسال ۸۶۴۰۰ ۹۲۴۰۰ ۱۷۸۸۰۰

باید اشاره کرد که هزینه شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال ممکن است در برخی مراکز و شهرها متفاوت باشد. به همین خاطر اگر می‌خواهید از قیمت دقیق مطمئن شوید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. البته باید گفت که قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال در شرکت تدبیر، بسیار مناسب است.

نکات مهم در زمینه شارژ کپسول بیوورسال

بعد از آشنایی با میزان دقیق هزینه شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال، حال نوبت آن است که به سراغ ذکر برخی نکات بسیار مهم در زمینه شارژ این کپسول‌های آتش‌نشانی برویم. به‌طور کلی شما برای شارژ انواع کپسول‌های آتش‌نشانی از جمله کپسول بیوورسال، باید به سراغ مراکزی بروید که تاییدیه‌های لازم را از مراجع مرتبط مانند سازمان آتش‌نشانی دریافت کرده‌اند. برای مثال شرکت تدبیر یکی از مراکزی می‌باشد که توسط سازمان‌های مربوطه برای شارژ کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال تایید شده است.

مرکز مورد نظر شما برای شارژ کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال، باید به پیشرفته‌ترین تجهیزات مجهز باشد و از بهترین مواد برای شارژ کپسول شما استفاده کند. برای مثال، شرکت تدبیر از مواد بیوورسال آلمان برای شارژ این کپسول‌های آتش‌نشانی استفاده می‌کند تا بهترین کارایی را داشته باشند.

تدبیر؛ بهترین مرجع شارژ و خرید کپسول آتش‌نشانی بیوورسال

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال عموما ثابت نیست و بسته به شهر، حجم کپسول و مواد به‌کاررفته در شارژ آن می‌تواند متغیر باشد. با این حال ما در شرکت تدبیر، شارژ کپسول‌های آتش‌نشانی بیوورسال شما را با کم‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام می‌دهیم. شما در هر نقطه از شهرهای تهران و تبریز، می‌توانید شارژ کپسول آتش‌نشانی بیوورسال خود را از ما بخواهید. همچنین اگر قصد خرید کپسول بیوورسال را دارید، شرکت تدبیر یکی از اصلی‌ترین عرضه‌کنندگان این نوع کپسول‌های آتش‌نشانی در ایران است. پس همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و برای شارژ کپسول بیوورسال خود اقدام کنید.

پست قبلی

بهترین سیستم اطفا حریق در ایران کدام است؟

پست بعدی

کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…

شروع گفتگو