بهترین مارک خاموش کننده آتش

بهترین مارک خاموش کننده آتش

حوادث، به‌ویژه حوادث آتش‌سوزی، ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتند. آتش‌سوزی می‌تواند در نتیجه معیوب بودن لوازم الکتریکی، نشت گاز یا نشت بنزین رخ دهد. همین موضوع، الزامی بر استفاده از کپسول‌های آتش‌نشانی و دیگر تجهیزات اطفایی است. البته استفاده از کپسول آتش‌نشانی باید آسان و ایمن باشد و از بهترین مواد اطفایی در آن استفاده شده باشد.

اما انتخاب بهترین خاموش کننده از بین تجهیزاتی در ابعاد و اشکال مختلف و از میان تولیدات برندهای گوناگون کمی گمراه کننده است. از این رو در این مطلب با بهترین مارک خاموش کننده برای افزایش ایمنی در برابر آتش‌سوزی آشنا می‌شویم.

فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین مارک خاموش کننده

از آنجایی که خاموش کننده‌های آتش در طیف گسترده‌ای از کاربردها، جنس بدنه، نازل، نوع پاشش، حجم و نوع ماده مورد استفاده برای اطفا حریق در بازار وجود دارند، انتخاب بهترین مارک خاموش کننده آتش کمی دشوار و چالش‌برانگیز می‌شود.

از این رو باید فاکتورها و نکاتی را برای تعیین بهترین مارک این کپسول‌ها در نظر بگیریم تا با ایجاد تمایز بین انواع آن، مناسب‌ترین و کاربردی‌ ترین مارک خاموش کننده را تهیه کنیم. از این رو در ادامه با  فاکتورهای یک کپسول آتش‌نشانی درجه یک آشنا می‌شویم.

استفاده از تکنولوژی مدرن

استفاده از تکنولوژی مدرن برای کمک به ساخت کپسول‌های آتش‌نشانی قابل عرضه از فاکتورهای بسیار مهم در تعیین بهترین مارک خاموش کننده به شمار می‌رود. به طور مثال تکنولوژی C6 برای تولید یک کپسول آتش‌نشانی با کیفیت بالا و حاوی فوم بسیار غلیظ استفاده می‌شود. به طور کلی، این تکنولوژی برای کمک به خاموش کردن و ایمن‌سازی حریق مایع هیدروکربنی قابل اشتعال است.

فاکتور دیگر استفاده از فناوری پیشرفته فوم در کپسول آتش‌نشانی است، بنابراین یک پوشش فوم منسجم سخت با مقاومت فوق‌العاده بالا در برابر گرما ارائه می‌دهد. عوامل فعال موجود در یک سطح آن، هنگامی که با پایه پروتئینی ترکیب می‌شوند، یک لایه آبی تولید می‌کنند که این موضوع، معیار سطح کنترل و کیفیت خاموش کردن آتش را در یک کپسول آتش‌نشانی افزایش می‌دهد.

استفاده از متریال سازگار با محیط زیست

استفاده از متریال و موادی که ساختار شیمیایی آن دارای زنجیره کوتاه‌تری هستند و همچنین فرموله کردن آن‌ها با استفاده از فرآیند تلومریزاسیون در خاموش کننده‌ها فاکتور بسیار مهمی در تعیین بهترین مارک خاموش کننده به شمار می‌رود. به این دلیل که در این صورت PFOA (پرفلوروکتانوئیک اسید) و PFOS (اسید پرفلوروکتان سولفونیک) تولید نمی‌کند.

این امر باعث می‌شود که ساخت کنسانتره فوم یک فرآیند فوق‌العاده دوستدار محیط زیست باشد. علاوه بر این، کپسول مورد نظر باید زیست‌تخریب‌پذیر و غیر سمی برای موجودات دریایی و موجودات آبزی و فاقد مواد شوینده مضر و مصنوعی باشد.

استفاده از قطعات و اجزای سازنده کپسول‌ها به‌صورت کاملا قابل ردیابی و مونتاژ در ایران

قطعات و اجزایی که برای ساخت کپسول‌های آتش‌نشانی استفاده می‌شوند باید کاملا قابل ردیابی و کدایران باشند. تمامی خاموش کننده‌ها دارای یک بارکد مجزا هستند که شامل شماره کیفی مورد نیاز محصول است. این کد امکان ردیابی کامل تمامی قطعات و اجزای مورد استفاده در کپسول از تامین کننده تا کاربر را فراهم می‌کند و شفافیت کامل را به مشتریان ارائه می‌دهد.

از این رو استفاده از قطعات و اجزای سازنده کپسول‌ها به‌صورت کاملا قابل ردیابی و مونتاژ در ایران عامل مهمی در انتخاب بهترین مارک خاموش کننده است.

انجام آزمایشات کیفی گسترده بر روی کپسول‌ها توسط شرکت

برای اطمینان از ایمنی کاربران و مشتریان، شرکت تولید و یا توزیع کننده کپسول آتش‌نشانی باید آزمایش‌های کیفی بسیار دقیقی را بر روی محصولات خود پیش از عرضه و فروش انجام دهد تا به طور کامل این اطمینان حاصل شود که خاموش‌کننده‌ها هم برای استفاده ایمن مناسب هستند و هم می‌توانند به سرعت و به طور موثر آتش را خاموش کنند.

از این رو انجام آزمایشات کیفی گسترده بر روی کپسول‌ها توسط شرکت نباید نادیده گرفته شود و قطعا بهترین مارک خاموش کننده این کار را به بهترین شکل بر روی محصولات خود انجام می‌دهد.

خاموش کننده حریق باید با گارانتی عرضه شوند

از مهم‌ترین خصوصیات بهترین مارک خاموش کننده این است که شرکت تولید و یا توزیع کننده به دنبال اطمینان از ایمنی مشتریان خود باشد. به همین دلیل است که کپسول‌های آتش‌نشانی باید حداقل با چندین سال گارانتی ارائه شوند تا خیال مشتریان راحت باشد. چرا که در این صورت مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کپسول خریداری شده را می‌توانند بدون نیاز به شارژ کردن مجدد در این چند سال استفاده کنند.

چرا بیوورسال بهترین مارک خاموش کننده است؟

اکنون که با معیارها و فاکتورهای مورد نیاز برای یک کپسول آتش‌نشانی درجه یک آشنا شدید، باید اشاره کرد برای تعیین و انتخاب بهترین مارک خاموش کننده، باید تمامی این فاکتورها و خصوصیات به طور کلی در یک مارک از کپسول خلاصه و ادغام شوند.

به جرات می‌توان گفت که کپسول‌های بیوورسال علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، خصوصیات مناسب بیشتری را نیز در خود جای داده است که آن را به بهترین گزینه برای تمامی مشتریان تبدیل می‌کند.

از جمله دلایل برتری کپسول بیوورسال نسبت به سایر انواع این خاموش کننده‌ها عبارت‌اند از:

  • مدت‌زمان ماندگاری بالای مواد کپسول آتش‌نشانی بیوورسال: کپسول‌های بیوورسال با رعایت کنترل‌های دوره‌ای تا ۵ سال نیاز به شارژ و تعویض مواد ندارند و هیچ تغییری در کیفیت اطفا این کپسول‌ها ایجاد نمی‌شود
  • کاربرد خاموش کننده بیوورسال، مناسب برای تمامی گروه‌های آتش: بیوورسال برای تمامی گروه‌های آتش A،B،C،D،E،F کاربرد دارد
  • استفاده از کپسول بیوورسال برای مکان‌های مختلف: تمامی اماکن عمومی و خصوصی مانند کارخانجات، انبارها، منازل، مدارس، پالایشگاه‌ها، مراکز تجاری و مسکونی، ادارات، ناوگان حمل‌ونقل و از این دست
  • تفاوت و مزایای بیوورسال نسبت به کپسول‌های سنتی: کپسول‌های بیوورسال پرقدرت و غیر سمی، دوستدار محیط زیست بوده و به طبیعت آسیب نمی‌زنند، پسماند ندارند و محیط را آلوده نمی‌کنند، خورنده نیستند و به تجهیزات و ماشین‌آلات صدمه نمی‌زنند

خرید بهترین مارک خاموش کننده از شرکت تدبیر

اگر می‌خواهید کپسول‌های آتش‌نشانی کاملا جدید، غیر سمی، دوستدار محیط زیست، کاربردی و موثر برای اطفا حریق را تهیه کنید، شرکت تدبیر مناسب‌ترین گزینه برای خرید بهترین مارک خاموش کننده است. ما در این شرکت، خاموش‌کننده‌های حاوی ماده اطفایی بیوورسال کشور آلمان را عرضه می‌کنیم. برای خرید کپسول‌های اطفا حریق بیوورسال می‌توانید همین الان از طریق سایت ما اقدام کنید.

سوالات متداول از بهترین مارک کپسول آتش نشانی

بهترین کپسول آتش نشانی دارای چه مشخصاتی است؟

بهترین مارک کپسول آتش نشانی دارای نشان استاندارد و گارانتی بازگشت و همچنین تست شده در آزمایشگاه و غیر سمی بودن آن است.

چرا بیوورسال بهترین مارک کپسول آتش نشانی در ایران و دنیا است؟

بیوورسال تنها کپسول آتش نشانی در ایران با نشان استاندارد جهانی و ایرانی است و همچنین برای محیط زیست و انسان بی ضرر است.

پست قبلی

مشخصات کپسول بیوورسال

پست بعدی

بهترین خاموش کننده آتش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…