پودر و گاز تدبیر

کپسول آتشنشانی پودر و گاز تدبیر

یکی از مؤثر ترین مواد مهار کننده در بین کپسول های آتشنشانی مواد پودر و گاز میباشد. این مواد با سرعت بسیار بالا نیاز آتش را هم از لحاظ حرارت و هم از لحاظ مقدار اکسیژن کاهش میدهد. کپسول های پودر و گاز تدبیر با فرمول شیمیایی ترکیبی از پودر و گاز دارای قدت خاموش کنندگی بالا هستند. کاربرد این کپسول ها در صنایع با حساسیت بالا می باشد. از این مواد عموما در کارگاه ها و صنایع مختلف استفاده میشود.

کپسول پودر و گاز تدبیر

محصولات پودر و گاز تدبیر

کپسول های آتش نشانی پودر و گاز تدبیر

خرید کپسول آتش نشانی پودر و گاز تدبیر

خرید کپسول های آتش نشانی پودر و گاز شرکت تدبیر به دلیل کارشناسی دقیق و حساسیت بالا در تولید ارزش بالایی دارد. تهیه این کپسول ها به دلیل فعالیت های اطفا حریق  اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو خرید و سفارش این تجهیزات باید از منابع مناسب صورت گیرد. 

شرکت تدبیر با سال ها تجربه در زمینه طراحی ، تولید ، نصب و فروش سیستم های اطفا حریق توانایی مناسبی در مشاوره جهت بهترین انتخاب شما خواهد داشت. شما میتوانید جهت سفارش و یا مشاوره از طریق صفحات مربوطه با کارشناسان تدبیر در تماس باشید.

نکات استفاده از این کپسول ها

نکات استفاده از مواد اطفا کننده در کپسول های آتش نشانی پودر و گاز تدبیر بسیار با اهمیت است. با اینکه توان مهار آتش در این روش بسیار بالا است ، اما پسماند در این مواد پودر و گاز بسیار بالا میباشد. به همین دلیل برای استفاده در مقابل دستگاه های بسیار حساس الکترونیکی چندان مناسب نخواهد بود. در کپسول های پودر و گاز پودر خاموش کننده وجود دارد که این پودر مخلوطی از گرد بعضی از مواد شیمیایی می باشند که از آن برای خاموش کردن آتش استفاده می کنند و یکی از مهم ترین موارد در ایمنی و آتشنشانی هستند. در گذشته برای اینکه بتوانند از پودر خاموش کننده استفاده کنند آن را به درون قوطی هایی با اشکال مختلف می ریختند و آن را در جاهای مناسبی قرار می دادند و هنگامی که آتش سوزی شروع می شد، درب قوطی را باز می کردند و پودر را بر روی آتش می پاشیدند. با گذشت زمان قوطی های پودری به کپسول های پودر و گاز تبدیل شدند.