شرکت های برتر سیستم اعلام حریق

شرکت های برتر سیستم اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق یکی از مهمترین عناصر در امنیت یک مکان در مقابل آتشسوزی میباشد. این سیستم ها دارای انواع بسیار مختلفی بوده که توسط شرکت های بسیار زیادی تولید میشوند. به دلیل حساسیت بالا در خصوص استفاده از موارد در ساختمان شناخت شرکت های برتر سیستم های اعلام حریق دارای اهمیت بالایی است. در برخی از این شرکت ها تولیدات آنها رویکرد متفاوتی نسبت به دیگری دارند. برخی از آن ها دارای مقاومت بدنه بالاتر برخی دیگر از مواد ارزان تر هستند. برخی دیگر زمان اعلام کمتری را با هزینه بالاتر ارائه میدهند. پیش از شروع معرفی این شرکتها توضیحاتی جهت معرفی سیستم هشدار آتش داده میشود.

معرفی سیستم اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق تجهیزاتی برای ایجاد هشدار بصری و صوتی هستند. این تجهیزات باعث آشکار سازی خطر آتشسوزی در یک مکان خاص استفاده میشوند. به عبارت دیگر یک سیستم اعلام حریق مجموعه ای از تجهیزات اعلام حریق نظیر دتکتور دود، حرارت، شعله و گاز است که برای تشخیص علائم حریق و هشدار دادن از طریق آژیرها و فلاشرها استفاده می شود. طراحی، اجرا و استفاده درست از این سیستم، میتواند جلوی بسیاری از خطرات جانی و مالی را بگیرد. اما شاید برای شما جالب باشد دانستن این مطلب که با توجه به اهمیت بالای سیستم های اعلان حریق در پروژه های صنعتی و ساختمانی، اما متاسفانه بیش از ۹۰درصد پروژه های سیستم های اعلان حریقی که در کشور کار می شوند، نهایت پس از چند ماه خاموش و بلا استفاده می شوند.

نحوه عملکرد سیستم های اعلام حریق

به طور کلی قوانین خاصی در خصوص تولید تجهیزات اعلام آتش تشکیل نشده است. لذا تنوع در این محصولات بسیار بالا است. اما به طور کلی سیستم های اعلام حریق معمولا زمانی مورد استفاده قرار می گیرند، که احتمال آتش سوزی در محلی وجود داشته باشد. با نصب این سیستم ها می توانید در زمان آتش سوزی، عملکرد بهتر و دو چندانی داشته باشید. در برخی از این سیستم ها حتی موقعیت دقیق آن در نقشه نمایش داده میشود. که این مورد به سیستم های اطفا حریق در مهار آتش کمک بسیاری میکند.

معرفی شرکت های برتر سیستم های اعلام حریق

حال که با این تجهیزات بیشتر آشنا شدیم به معرفی شرکت های تولید کننده در این زمینه خواهیم پرداخت. در زیر مهمترین این موارد آورده شده است.

سیستم اعلام حریق شرکت GST

سیستم هشدار آتش شرکت ZETA

شرکتFESCO

شرکت تسلا الکتریک

شرکتANGUS

در ادامه مهمترین شرکت ها را مورد برسی قرار دادیم.

شرکت GST تولید کننده سیستم های اعلام حریق اتوماتیک :

شرکت GST محبوبیت بالایی در زمینه تولید سیستم های اعلام حریق دارد. این شرکت در بسیاری از کشورها دارای فعالیت های گسترده ای میباشد. همچنین GST زیر ساخت های فروش بسیاری از کشورها و مناطق را در بر میگیرد و شامل شبکه گسترده ای از چین با بیش از ۱۲۰ دفتر فروش و چندین مرکز لجستیک است.

ویژگی های GST :

از ویژگی های مهم شرکت GST کیفیت ساخت بدنه آن است. در واقع این شرکت نیازهای مشتریان جهانی را برآورده می کند و دائما در تلاش است تا فناوری ها و محصولات جدید را توسعه دهد. کارخانه GST درQinhuangdao به عنوان یکی از شهر های صنعتی بزرگ چین یک پایگاه تولیدی بزرگ دارد که محصولات الکترونیکی هوشمند تولید می کند و دارای فناوری بالایی میباشد. کیفیت بدنه ساخت محصولات این شرکت یکی از مزیت های مهم آن است. به طور کلی مزایای این شرکت شامل کیفیت برتر محصولات، تجهیزات پیشرفته ساخت و ساز ، بازرسی و قابلیت های قوی در کنترل کیفیت و مدیریت فرایند میباشد.

شرکت  ZETA:

تجربه بالای این شرکت مهمترین ویژگی آن است. Zeta در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و یک تولید کننده خصوصی از کشور انگلستان است که در زمینه سیستم های اعلام حریق فعالیت دارد. نام تجاری ZETA Alarm Sistem در سراسر دنیا به خوبی شناخته شده و در بیش از چهل کشور دنیا مورد تحسین واقع شده است. در حال حاضر در انگلستان، اروپا، افریقا، خاورمیانه، آسیای جنوبی و امریکای جنوبی نماینده دارد و این روند صعودی و رو به رشد است.

سیستم های اعلام حریق fesco :

سیستم های اعلام حریق شرکت fesco یکی از مهمترین برند های شناخته شده در ایران میباشند. به همین دلیل فراوانی مناسبی در تمامی نقاط کشور ما دارند.  ویژگی شرکت Fesco در ایران ارائه خدمات برتر، به همراه قیمت مناسب میباشد. هدف این شرکت برآورده کردن نیازهای مشتری و ارتقاء کیفیت ایمنی زندگی و حفاظت از دارایی مشتریان است. شرکت Fesco به عنوان یک شرکت خصوصی و مستقل قادر به ارائه خدمات خوبی برای مشتریان می باشد و سریعتر به نیازهای آنها پاسخ می دهد. همچنین شرکت Fesco می تواند خدمات شخصی و سفارشی شده را بر اساس نیازهای خاص مشتری ارائه دهد و انواع تجهیزات و سیستم های اطفاء حریق را طراحی و خدمت رسانی می نماید.

نتیجه گیری :

به دلیل نبود محدودیت هایی برای تولید و طراحی سیستم های اعلام حریق شرکتهای بسیاری با طرح ها و انواع مختلفی این سیستم ها را تهیه کرده اند. محصولات هر یک از این شرکتها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. از این رو آشنایی با شرکت های سازنده سیستم اعلام حریق می تواند در انتخاب صحیح شما در خصوص تهیه این تجهیزات کمک بسیار زیادی کند.

پست قبلی

معرفی سیستم های اطفاء حریق

پست بعدی

استاندارد های در سیستم های اعلام حریق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…