کپسول آتشنشانی بیورسال

کپسول آتشنشانی بیوورسال با دو عامل نوع گاز و بدنه آن دسته بندی می شودند. این کپسول ها اغلب با گاز های پاک تهیه می شوند. از این رو این کپسول های مناسب برای محیط زیست میباشد. کپسول های آتش نشانی بیورسال خاموش کننده ای بی نظیر با تکنولوژی مدرن و حاوی قویترین ماده اطفایی دنیا می باشند. گروه تولیدی و صنعتی تدبیر نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت بین المللی بیوورسال در ایران می باشد و تمام خاموش کننده ها با برند بیوورسال در شرکت تدبیر تولید و توزیع میگردد.

Bioersal 2 copy

خاموش کننده بیوورسال

محصولات بیورسال

این شرکت دارای قدمت بسیاری میباشد. از طرفی تکنولوژی و نوع اطفا کننده آن تا حد زیادی بهینه شده است. از این رو تأثیر گذاری گاز های موجود در کپسول آتشنشانی بیوورسال بسیار بالا میباشد. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص معرفی این شرکت داده خوهد شد.

اهمیت تهیه کپسول حریق بیوورسال از نمایندگی :

عملیات اطفا حریق بسیاری حساس و مهم است. از این رو اهمیت منبع مناسب برای تهیه و خرید کپسول های اطفا حریق بسیار بالا میباشد. با تهیه این موارد از نمایندگی های بیوورسال میتوانید از عملکرد این محصولات اطمینان بیشتری داشته باشید. شرکت تدبیر نمایندگی شرکت بیوورسال را در ایران در اختیار دارد. شما میتوانید با اطمینان بیشتر به صورت حضوری ، آنلاین و یا تلفنی اقدام به مشاوره برای خرید و سفارش کپسل های حریق بیوورسال نمایید.

نکات خرید کپسول آتش بیوورسال

پیش از خرید این کپسول ها باید توجه داشت که گاز های بیوورسال که به صورت پودر و گاز تهیه میشود اغلب دارای رسانای الکتریکی میباشند. از این رو برای استفاده جهت اطفا حریق های ایجاد شده توسط اوات الکتریکی و الکترونیکی مناسب نیستند. با این حال یکی از مهمترین ویژگی های این کپسولها تأثیر گذاری بسیار بالای آنها میباشد. به همین دلیل در زمان کمتر میتوانند آتش را اطفا کنند. در زیر یک ویدیو جهت نمایش عملکرد این کپسول ها قرار دارد. شما میتوانید عملکرد آن به صورت آتش سوزی شبیه سازی شده مشاهده نمایید.

همان طور که در ویدیو مشهود است ، با خرید و استفاده از کپسول های آتشنشانی بیوورسال آتش با سرعت بسیار زیادی خاموش و اطفا میشود. اما نکته مهم آن پسماند این کپسول ها میباشد. به همین دلیل این محصولات برای برخی از انواع آتشسوزی ها مناسب نیستند.

به طور کلی خرید کپسول های اطفا حریق بیوورسال برای استفاده گروه آتش های A.B.C.F مناسب است.

مطالب مرتبط

معرفی کپسول های آتش نشانی CO2
مقالات سیستم های اطفا حریق

کپسول های آتش نشانی CO2

همان طور که از نام کپسول های آتش نشانی CO2 مشخص است ، مواد اطفا کننده در این کپسول ها گاز دی اکسید کربن میباشد.

ادامه مطلب »